UITSLAGEN SEIZOEN 2018-2019               sponsorkliks

Green star = Klik hier voor de uitslagen
Red star
= Er zijn (nog) geen uitslagen beschikbaar

 Datum
 Wedstrijd
 Plaats
 Zwembad
Uitslag
Barr.
Uitslag
Totaal
23-03-2019 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Barendrecht Inge de Bruijn Star-green  Star-green 
17-03-2019 Klassementswedstrijd deel 4 Alphen ad Rijn Aquarijn.

Star-green

 Star-green
10-03-2019 Niveauwedstrijd deel 3 Wassenaar  Sterrenbad

Star-green

Star-green

09/10-03-2019 Jaargangfinale Leiden De Zijl

Star-green

Star-green

09-03-2019 Regio West competitie deel 3 Dordrecht Sportboulebard 

Star-green

Star-green

03-03-2019 Limietwedstrijd Utrecht De Krommerijn Star-green   Star-green
03-03-2019 LAC deel 2 Leiden De Zijl Star-green Star-green 
23/24-2-2019 Voorjaarslimietwedstrijd Den Haag Hofbad  Star-green  Star-green
17-2-2019 Minioren juniorencircuit deel 3 Gouda Groenhoven Star-green Star-green
09-02-2019 Nat. Zwemcomp. deel 3 Andel Aqua Altena Star-green Star-green
2/3-02-2019 SV Hellas Dortmund Dortmund Sudbad  Star-green Star-green 
03-02-2019 GMPV deel 2 Dordrecht Sportboulevard  Star-green Star-green 
02-02-2019 ZPBS deel3 Sliedrecht De Lockhorst  Star-green Star-green 
24/27-1-2019 ONMK korte baan Zwolle Zwembad de Vrolijkheid Star-green  Star-green 
26-1-2019 Swimkick-Minioren circuit deel 2 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
20-1-2019 Klassementswedstr. deel 3 Nieuwerkerk Polderbad Star-green Star-green
17-01-2019 LAC wedstrijd Nieuwerkerk  Polderbad Star-green Star-green
12-01-2019 Nat. Zwemcomp. deel 2 Barendrecht Inge de Bruin Star-green Star-green
06-01-2019  Lac Deel 1 Leiden 5 Meibad  Star-green  Star-green
06-01-2019 Limietwedstrijd Zaandam De Zaan Star-green Star-green
21/23-12-2018 ONK korte baan Tilburg Sportcomplex Drieburcht  Star-green  Star-green
22/23-12-2018 Clubkampioenschappen Bodegraven De Kuil Star-green Star-green
16-12-2018 Klassementswedstrijd Waddinxveen De Sniep Star-green Star-green
13-16/12/18 NJJK korte baan Eindhoven Pieter vd Hoogenband zwemstadion Star-green Star-green
13/12/2018 LAC periode 1 Deel 1 Nieuwerkerk Polderbad Star-green Star-green
09/12/2018 Rom deel 3 Vlaardingen Star-green Star-green
09/12/2018 Minioren-Junioren circuit deel2 Bergschenhoek De Windas Star-green   Star-green
02/12/2018 Limietwedstrijd Papendrecht Sportcentrum  Star-green Star-green 
02/12/2018 Niveauwedstrijd deel 2 Leiden De Zijl Star-green   Star-green
01/12/2018 Regio West Competitie deel 2 Dordrecht Sportboulevard Star-green  Star-green
24&25/11/2018 Regiokampioenschap, korte baan Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
24/11/2018 ZPBS Vierkamp deel 2 Gorinchem Caribabad Star-green Star-green
17&18/11/2018 Regiokampioenschap, korte baan Dordrecht Sportboulevard  Star-green  Star-green
17/11/2018 ZPBS Vierkamp deel 1 Nieuwerkerk a/d IJssel Polderbad Star-green Star-green
11/11/2018 Regio Minioren Club Meet 2018 Alphen aan den Rijn Aquarijn Star-green Star-green
04/11/2018 Klassementswedstrijd Bodegraven De Kuil Star-green  Star-green 
28/10/2018 GMPV limietwedstrijd Papendrecht Sportcentrum Star-green  Star-green
27/10/2018 IJsselcup 2018 Nieuwerkerk  Polderbad  Star-green Star-green
13/10/2018 Swimkick-Minioren circuit deel 1 Alblasserdam Blokweer  Star-green Star-green 
06/10/2018 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Andel Aqua Altena Star-green Star-green
30/09/2018 NK Estafette Minioren en Junioren Eindhoven Pieter vd Hoogenband  Star-green Star-green 
30/09/2018 Niveauwedstrijd deel 1 Leiden De Zijl  Star-green Star-green 
30/09/2018 Regio Open Masters (ROM) deel 1 Papendrecht Sportcentrum  Star-green
29/09/2018 REgio West competitie deel 1 Dordrecht Sportboulevard  Star-green  Star-green
23/09/2018 NK Estafette Senioren Eindhoven Pieter vd Hoogenbad

Star-green

 Star-green
23/09/2018 Minioren-Junioren circuit deel 1 Alphen ad Rijn Aquarijn  Green star  Star-green

 





































 


Laatst aangepast op zondag, 24 maart 2019 20:05
 
© 2019 Barracuda
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.