WEDSTRIJDEN SEIZOEN 2018-2019                      sponsorkliks

Rood kruis  = Barracuda neemt niet deel aan deze wedstrijd
Star-green
 = Klik hier voor de uitnodiging / definitieve inschrijving
Star-red
 = Er is (nog) geen uitnodinging beschikbaar                                                                                        Knop afmelden

 UAD = Uiterste Afmeld- / Aanmeld datum

Datum
Wedstrijd
Vereniging
Plaats
Zwembad   
Verza-
melen
Aan-
vang   
Uitno-
diging
  UAD
Def.
Insch

27/10/18

IJsselcup 2018 Barracuda Nieuwerkerk a/d IJssel Polderbad 13:00 14:00 Star-green 07-10  Star-green

28/10/18

GMPV limietwedstrijd, korte baan De Geul Papendrecht Sportcentrum 14:15 15:00 Star-green 14-10  Star-green

04/11/18

Klassementswedstrijd deel 1 BZ&PC Bodegraven De Kuil 15:30 16:15   Star-green 21-10   Star-red

04/11/18

ROM deel 2 Regio West Leiden De Zijl 12:45  13:30  Star-red Star-red

11/11/18

Regio Minioren Club Meet 2018 Regio West Alphen a/d Rijn Aquarijn 12:15  13:00  Star-green 28-10  Star-red

17/11/18

ZPBS vierkamp deel 1 Barracuda Nieuwerkerk a/d IJssel Polderbad 12:30 13:15 Star-red Star-red

17&18/11/18

Regiokampioenschap, korte baan Regio West Dordrecht Sportboulevard 8:30  9:30 Star-red Star-red

24/11/18

ZPBS vierkamp deel 2 PCG Gorinchem Caribabad 12:15 13:00 Star-red Star-red

24&25/11/18

Regiokampioenschap, korte baan Regio West Dordrecht Sportboulevard 8:30  9:30 Star-red Star-red

01/12/18

Regio West competitie deel 2 Regio West n.b. n.b. Star-red Star-red

02/12/18

Niveauwedstrijd deel 2 Regio West Leiden De Zijl 12:45   13:30 Star-red Star-red

09/12/18

Minioren-Junioren circuit deel 2 Watervogels/ZVZ Bergschenhoek De Windas  15:30  16:15 Star-red Star-red

09/12/18

ROM deel 3 Regio West Vlaardingen De Kulk  12:15 13:00  Star-red Star-red

13/12/18

t/m

16/12/18

NJJK, korte baan KNZB Eindhoven Pieter vd Hoogenband zwemstadion Star-red Star-red

16/12/18

Klassementswedstrijd deel 2 De Gouwe Waddinxveen De Sniep 15:30 16:15 Star-red Star-red

21/12/18

t/m

23/12/18

ONK, korte baan KNZB n.b.  n.b.  Star-red Star-red

12/01/19

Nationale Zwemcompetitie deel 2 ZPB H&L Barendrecht Inge de Bruin 11:45 12:30 Star-red Star-red

20/01/19

Klassementswedstrijd deel 3 Barracuda Nieuwerkerk a/d IJssel Polderbad 14:15 15:00 Star-red Star-red

24/01/19

t/m

27/01/19

ONMK korte baan n.b. n.b. n.b. Star-red Star-red

26/01/19

Swimkick-Minioren circuit deel 2 De Geul/ZVVS Papendrecht Sportcentrum Star-red Star-red

02/02/19

ZPBS vierkamp deel 3 DWF Sliedrecht De Lockhorst 13.30  14:15  Star-red Star-red

03/02/19

GMPV deel 2 (50M) n.b.  Dordrecht Sportboulevard 13:00 13:45 Star-red Star-red

09/02/19

Nationale Zwemcompetitie deel 3 ZVDO '74 Andel Aqua Altena 14:15 15:00 Star-red Star-red

17/02/19

Minioren-Junioren Circuit deel3 GZC Donk/Barracuda Gouda Groenhovenbad  Star-red

Star-red 

17/02/19 ROM deel 4  Regio West Dordrecht Sportboulevard 13:15  14:00  Star-red Star-red

09/03/19

Regio West competitie deel 3 Regio West  Dordrecht  Sportboulebard 12:15 13:00  Star-red

Star-red

09/03/19

Jaargangfinale LZ1886 Leiden De Zijl

Star-red

Star-red 

10/03/19

Jaargangfinale LZ1886 Leiden De Zijl

Star-red 

 Star-red

10/03/19

Niveauwedstrijd deel 3 Regio West Wassenaar Sterrenbad 15:15  16:00  Star-red Star-red

17/03/19

Klassementswedstrijd deel 4 AZC Alphen ad Rijn Aquarijn Star-red Star-red

23/03/19

Nationale Zwemcompetitie deel 4 ZPB H&L Barendrecht Inge de Bruin 11:45 12:30 Star-red Star-red

30/03/19

Regio West competitie deel 4 Regio West n.b. n.b. Star-red Star-red

30/03/19

ROM deel 5 Regio West Zwijndrecht n.b. Star-red Star-red

05/04/19

t/m

07/04/19

Swim Cup 2, lange baan KNZB n.b. n.b. Star-red Star-red

07/04/19

Niveauwedstrijd deel 4 Regio West Leiden De Zijl 12:45 13:30

Star-red

Star-red

n.b.

NJK 800m / 1500m, lange baan KNZB n.b. n.b. Star-red Star-red

n.b.

NK 5000m, lange baan KNZB n.b. n.b. Star-red Star-red

07/04/19

Marathon Rotterdam Barracuda  Star-red

Star-red 

12/04/19

t/m

14/04/19

Swim Cup Eindhoven, lange baan KNZB/PSV Eindhoven Pieter vd Hoogenband zwemstadion Star-red Star-red

19/04/19

t/m

21/04/19

AIYSC 2019 ZOLA Antwerpen Wezenbergbad div. div. Star-red Star-red

02/05/19

t/m

05/05/19

ONMK lange baan KNZB/ZPC Amersfoort Amersfoort Amerena div. div. Star-red Star-red

11/05/19

Swimkick-Minioren circuit deel 3 Barracuda/Lansingh Alblasserdam Blokweer Star-red Star-red

18/05/19

ZPBS vierkamp deel 4 SCOM/De Zeehond Rozenburg Rozenburcht 12:15  13:00  Star-red Star-red

18&19/05/19

Regio West kampioenschappen, lange baan Regio West Den Haag Hofbad 8:30 9:30 Star-red Star-red

25&26/05/19

Regio West kampioenschappen, lange baan Regio West Den Haag Hofbad 8:30 9:30 Star-red Star-red

01&02/06/19

Regio West Miniorenfinales

Regio West Den Haag Hofbad 14:15 15:00 Star-red Star-red

02/06/19

Regio West Miniorenfinales

Regio West Dordrecht Sportboulevard 12:45 13:30  Star-red

Star-red 

08/06/19

t/m

10/06/19

Pinkstertoernooi

WZ&PC Purmerend Purmerend Leeghwaterbad div. div. Star-red Star-red

13/06/19

t/m

16/06/19

NJJK lange baan

KNZB n.b. n.b. div. div. Star-red Star-red

15&16/06/19

Bergbad-Pokal-Schwimmfest

 VfL B├╝ckeburg  B├╝ckeburg Bergbad  div div  Star-red  Star-red 

16/06/19

Regio B Kampioenschappen,   lange baan

KNZB Den Haag Hofbad 13:15 14:00

Star-red

Star-red

21/06/19

t/m

23/06/19

ONK lange baan

KNZB n.b. n.b. div. div. Star-red Star-red

23/06/19

Klassementswedstrijd deel 5

GZC Donk Gouda Groenhovenbad Star-red Star-red

30/06/19

Jaargangfinale

Dordrecht Sportboulevard Star-red Star-red
Laatst aangepast op maandag, 15 oktober 2018 19:35
 
© 2018 Barracuda
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.