UITSLAGEN SEIZOEN 2017-2018

Green star = Klik hier voor de uitslagen
Red star
= Er zijn (nog) geen uitslagen beschikbaar

 Datum
 Wedstrijd
 Plaats
 Zwembad
Uitslag
Barr.
Uitslag
Totaal
01-07-2018 Jaargangfinale Dordrecht Sportboulevard Star-green
01-07-2018 Zomerkampioenschap BZ&PC Bodegraven De Kuil Star-green Star-green
24-06-2018 Klassementswedstrijd deel 5 Gouda Groenhovenbad Star-green Star-green
22/24-06-2018 ONK lange baan Amersfoort Amarena Star-green
17-06-2018 Regio West B kampioenschap Den Haag Hofbad Star-green Star-green
16/17-06-2018 Bergbad-Pokal 2018 Buckeburg Bergbad Star-green Star-green
09/10-06-2018 Regio West Miniorenfinales Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
02/03-06-2018 Regio West Kampioenschap lange baan Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
26/27-05-2018 Regio West Kampioenschap lange baan Den Haag  Hofbad Star-green Star-green
19/21-05-2018 Pinkstertoernooi Purmerend Leeghwaterbad Star-green
19-05-2018 ZPBS driekamp deel 3  Rozenburg Rozenburcht Star-green Star-green
13-05-2018 Niveauwedstrijd deel 5 Leiden De Zijl Star-green Star-green
12-05-2018 Challenger Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
06-05-2018 GMPV deel 4 Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
03/06-05-2018 ONMK 2018 lange baan Den Haag Hofbad  Star-green Star-green
29-04-2018 Klassementswedstrijd deel 4 Bodegraven De Kuil Star-green Star-green
28-04-2018 Limietwedstrijd Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
15-04-2018 LAC periode 2, deel 2 Alblasserdam Blokweer Star-green Star-green
15-04-2018 Niveauwedstrijd deel 4 Leiden De Zijl Star-green Star-green
13/15-04-2018 Swim Cup Eindhoven Eindhoven Pieter vd Hoogenband Star-green Star-green
08-04-2018 Ranomi cup Den Haag Hofbad Star-green Star-green
07-04-2018 Nationale Arena Clubmeet Minioren Den Haag Hofbad Star-green Star-green/Star-green
31-03-2018 Regio West competitie deel 5 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green/Star-green
25-03-2018 Klassementswedstrijd deel 3 Waddinxveen De Sniep Star-green Star-green
24-03-2018 Clubkampioenschappen 2018  Nieuwerkerk ad IJssel Polderbad Star-green/Star-green Star-green
17-03-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 4  Barendrecht Inge de Bruin  Star-green Star-green
11-03-2018 Limietwedstrijd lange baan Eindhoven Pieter vd Hoogenband Star-green Star-green
10-03-2018 Swimkick-Minioren circuit deel 3 Papendrecht Sportcentrum Star-green
04-03-2018 LAC periode 2 deel 1 Gouda Groenhovenbad Star-green Star-green
25-02-2018 Testwedstrijd minioren clubmeet Sassenheim Wasbeek Star-green Star-green
25-02-2018 GMPV deel 3 Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
24-02-2018  ZPBS driekamp deel 2 Nieuwerkerk ad IJssel Polderbad Star-green Star-green
18-02-2018 Niveauwedstrijd deel 3 Wassenaar Sterrenbad Star-green Star-green
17/18-02-2018 Speedo Jaargangfinale Leiden De Zijl Star-green Star-green
17-02-2018 Regio West competitie deel 4 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
10-02-2018 Minioren-Junioren circuit deel 3 Alblasserdam Blokweer Star-green Star-green
03-02-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 3 Andel AquaAltena Star-green Star-green
27-01-2018 Swimkick-Minioren circuit deel 2 Alblasserdam Blokweer Star-green Star-green
21-01-2018 Klassementswedstrijd deel 2 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
18/21-01-2018 ONMK korte baan Terneuzen Star-green
13-01-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 2 Barendrecht Inge de Bruin Star-green Star-green
07-01-2018 LAC periode 1, deel 2 Leiden De Zijl Star-green
21/23-12-2017 ONK 2017 korte baan Hoofddorp Kon. Willem Alexander Star-green Star-green
16/17-12-2017 Clubkampioenschappen BZ&PC Bodegraven De Kuil Star-green Star-green
14/17-12-2017 NJJK korte baan 2017 Eindhoven Pieter vd Hoogenband Star-green Star-green
09-12-2017 Minioren-Junioren circuit deel 2 Alblasserdam Blokweer Star-green Star-green
03-12-2017 LAC periode 1, deel 1 Zoetermeer De Veur Star-green Star-green
03-12-2017 Niveauwedstrijd deel 2 Leiden De Zijl Star-green Star-green
02-12-2017 Regio West competitie deel 3 Papendrecht Sportboulevard Star-green Star-green
26-11-2017 Regio Minioren Club Meet Den Haag Hofbad Star-green Star-green
26-11-2017 Limietwedstrijd Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
18/19-11-2017 Regio West Kampioenschap korte baan Dordrecht Sportboulevard Star-green Star-green
11/12-11-2017 Regio West Kampioenschap korte baan Den Haag Hofbad Star-green Star-green
04-11-2017 IJsselcup 2017 / punten Nieuwerkerk ad IJssel Polderbad Star-green Star-green/Star-green
29-10-2017 Niveauwedstrijd deel 1 Leiden De Zijl Star-green Star-green
28-10-2017 Regio West competitie deel 2 /stand Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green/Star-green
22-10-2017 Master Sprint Woerden Batenstein Star-green
22-10-2017 GMPV deel 2 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
22-10-2017 Juniorenwedstrijd Amsterdam Sloterparkbad Star-green Star-green
21-10-2017 ZPBS driekamp deel 1 Rozenburg Rozenbrucht Star-green Star-green
15-10-2017 Klassementswedstrijd deel 1 Alphen ad Rijn Aquarijn Star-green Star-green
08-10-2017 ROM deel 1 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
07-10-2017 Swimkick-Minioren Circuit deel 1 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
30-09-2017 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Andel AquaAltena Star-green Star-green
24-09-2017

NK Estafette 2017

(jongens/meisjes/dames)

Eindhoven Pieter vd Hoogenband Star-green

Star-green

Star-green/Star-green/Star-green

23-09-2017 Regio West competitie deel 1 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
16-09-2017 Minioren-Junioren Circuit deel 1 Papendrecht Sportcentrum Star-green Star-green
09-09-2017 GMPV deel 1 Nieuwerkerk ad IJssel Polderbad Star-green Star-green

 





































 


Laatst aangepast op woensdag, 04 juli 2018 20:07
 
© 2018 Barracuda
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.